Greenfieldi tee sortiment on lai - Black Tea, Green Tea, Oolong Tea, White Tea ja Herbal Tea, mis sisaldavad endas musta, rohelise, punase ja valge tee sorte. Samuti pakub Greenfield oma ostjatele eksklusiivset ürditeede kollektsiooni.

Maailmas on tuhandeid tee sorte, kuid vähesed neist on kasvatatud ideaalsetes oludes tuntud teeistandustes Tseilonis (Sri Lanka, mis kuni 1972. aastani kandis nime Tseilon), Indias, Hiinas, Keenias ja Jaapanis. Just nendest piirkondadest pärinevad Greenfield tee kollektsioonid. Istanduse tee – see tähendab, et tee on kasvatatud ühel konkreetsel alal. Terminit „istandus" kasutatakse sageli kallite veinide ja tubakate kontekstis, kuid sama väidet on õiglane kasutada eliit-tee sortide suhtes.

Greenfieldi tee ideaalne maitse koosneb teelehtede töötlemise eripärast, mis on antud edasi põlvest põlve, ja unikaalsetest looduslikest tingimustest. Tee tootmiseks kasutatakse ainult kõige õrnemaid, mahlasemaid tee lehti ja tee võrseid. Neid võrseid nimetatakse tipsideks. Greenfieldi tee kollektsioonis ei ole ühtegi sarnast teesorti – iga sort omab individuaalset kordumatut maitset ja aroomi.

Kõrgtehnoloogia.

Must, roheline ja samuti ka punane ja valge kollektsioon on esindatud puru ja pakendatud teedega. Purutee pakendatakse hermeetiliselt kolmekihilisse fooliumisse ja see omakorda pakendatakse pappkarpi. Pakendatud tee omab spetsiaalset fooliumpakendit. Seda pakendit nimetatakse termosaše, mis säilitab ideaalilähedaselt tee maitse ja värskuse ning kaitseb teed niiskuse ja kõrvaliste lõhnade eest.

Ürditeede kollektsioon on esindatud ainult pakendatud teena. Tee pakikesed on samuti pakendatud termosašesse. Kõigil Greenfieldi tee pakenditele on trükitud spetsiaalne märgistus joogi valmistamise soovitusega. Ürditee kollektsiooni tee pakenditel on spetsiaalsed sümbolid joogi mõjude kohta organismile.

Greenfield

Ei muuda maailma. Muudab meeleolu.